Informace

Synth-pop-rocková formace jejímž frontmanem je Marek Černoch, syn legendárního zpěváka Karla Černocha. Do koncertního set listu jsou zařazeny vlastní skladby, skladby Karla Černocha, Petra Muka a dalších. Vše "zabaleno" do osobitých aranží, se světelnou show.

"Muzika je radost. Táta jí rozdával a naším cílem je v tom pokračovat. Chceme prostě bavit lidi"

Marek Černoch

 

Hudební produkce je cca 40 - 90 minut (dle pořadatele).

Po dohodě lze zajistit i zvukovou aparaturu a světla. Součástí je vlastní “světelný park” složený z efektových světel, laserů, stage pyrotechniky, mlhovačů apod.

 

Historie

Skupina Angels vznikla v roce 2005. V roce 2006 prorazila v českých rádiích se skladbou Poletíme vejš a odehrála mnoho koncertů. Od roku 2019 hraje skupina Angels v novém složení.

Reference

Okoř se šťávou, Klub Kain, Noc s hvězdami na hradě Houska, Noc s hvězdami na zámku Zahrádky, Slavnosti města Zahrádky, Městské slavnosti v Hostivici, Dožínky na Letné, Rock Café, Středočeské pivní slavnosti, Dobrá nálada nad zlato, Slavnosti v Křešíně, Ples v Kolíně, Gauč ve Stromovce (se skupinou Argema a s Magdou Malou), Koncert na Bohemce, Země živitelka, Městské slavnosti Mostek (se skupinou Krausberry), Valečovské léto (se skupinou No Name), Valečov (předkapela skupiny Olympic) a mnoho dalších akcí.

 

Členové

IMG_4873

Marek Černoch

zpěv
IMG_0512

Magda Moudrá

zpěv
DSC_0435

Richard Kmínek

kytary, zpěv
IMG_5846

Zdeněk Jaroš

basová kytara
IMG_8968

Lukáš Absolon

bicí
6612DA3D-6BDF-4D9F-9947-63231090523E

Lukáš Knap

syntezátor, piano